KONST / Litografier / Färglitografi 8471104
nr 847 1104
Jack Kampmann
(1914-1989)
Färglitografi , Jack Kampmann (1914-1989), signerad, 8/300, 58x75, Hus
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 september 2013
kl 20:55:28
14/9 16:27:54
16 sep
Lis Husberg (f. 1920)